Obavijest o načinu upisa u prvi razred
Autor: Administrator , 13. 2. 2023.

Poštovani roditelji,

ove godine se u Zadarskoj županiji postupak prijave i upisa školskih obveznika provodi preko portala e-Građani u sklopu pilot projekta Modul e-Upisi u osnovne škole.

Upravni odjel za obrazovanje, kulturu i šport Zadarske županije je prema podacima dobivenim iz baze MUP-a rasporedio školske obveznike u školu najbližu djetetovom prebivalištu, odnosno boravištu.  U sustav su unesena i djeca kojima je prošle godine odgođen upis ili su privremeno oslobođena od upisa.

Roditelji će preko portala e-Građani vidjeti kojoj školi pripada njihovo dijete, termine pregleda te podnositi zahtjeve za upise u škole drugog upisnog područja i na kraju potvrditi sam upis potpisivanjem upisnica i prilaganjem istih u sustav.

Ukoliko roditelji ne mogu pristupiti podacima mogu se informirati telefonski pozivom na 023/351-635 ili 023/351-007.

Priloženi dokumenti:
Dopis_za_OS.pdf (163.04 KB)