Županijsko natjecanje LiDraNo
Autor: Maja Vujević, 6. 3. 2023.

Učenici Mihael Krnčević (2.b) i Jakov Alvir (7.a) sudjelovali su na županijskoj smotri LiDraNa s pojedinačnim dramsko - scenskim nastupom. U kategoriji literarnih radova sudjelovali su učenici David Marušić (3.a) i Filip Arbanas (8.a).

Učenik David Marušić sa svojim je literarnim izrazom Farma magaradi predložen na državnu razinu natjecanja. Čestitke Davidu i mentorici Martini Vanjak, ali i svim učenicima koji su se natjecali i njihovim mentoricama Martini Krnčević i Nadi Vrsaljko.