NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO
Autor: Jelena Mandić, 30. 9. 2013.

N A T J E Č A  J

za imenovanje ravnatelja škole (m/ž)

Na temelju članka 127. i članka 165. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12. i 126/12. – pročišćeni tekst) te članka 68. Statuta, Školski odbor Osnovne škole Zemunik, Zemunik Donji, r a s p i s u j e

N A T J E Č A  J

za imenovanje ravnatelja škole (m/ž)

UVJETI: Za ravnatelja/icu škole može biti imenovana osoba koja:

-          ispunjava uvjete za učitelja ili stručnog suradnika sukladno Zakonu o odgoju     i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi,

-          ima najmanje pet (5) godina radnog iskustva u struci.

Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati su obvezni priložiti u izvorniku ili ovjerenom presliku:

-          diplomu o stečenoj stručnoj spremi,

-          uvjerenje o položenom stručnom ispitu,

-          dokaz o potrebnom radnom iskustvu (potvrda škole),

-          domovnicu,

-          životopis,

-          potvrdu o nekažnjavanju u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Ravnatelj/ica se imenuje na vrijeme od pet (5) godina. Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti u zatvorenoj omotnici na adresu : Osnovna škola ZEMUNIK, Zemunik Donji. I. ulica br. 20, 23222 Zemunik Donji, s naznakom „ZA NATJEČAJ RAVNATELJA – NE OTVARATI“.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

Školski odbor Osnovne škole Zemunik

Zemunik Donji