NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO
Autor: Jelena Mandić, 3. 10. 2013.

Za poslove UČITELJA/ICE TZK,  na određeno vrijeme

Na osnovi članka 107.  Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, i članka 79. Statuta Škole, ravnateljica  OSNOVNE ŠKOLE ZEMUNIK, Zemunik Donji, raspisuje

N A T J E Č A J

Za poslove UČITELJA/ICE TZK,  na određeno vrijeme (do povratka zaposlenika s bolovanja) 18 sati tjedne norme.

UVJETI: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz prijavu za natječaj treba priložiti:

-          životopis,

-          dokaz o stručnoj spremi,

-          domovnicu,

-          potvrda da se protiv podnositelja ne vodi kazneni postupak.

Prijave za natječaj podnose se u roku od 8 (osam ) dana od dana objave na mrežnim stranicama Škole, Zavoda za zapošljavanje te oglasnoj ploči škole i Zavoda za zapošljavanje. Nepotpune prijave, kao i prijave dostavljene nakon propisanog roka neće se razmatrati. Podnositelji molbi, o rezultatima izbora, bit će obaviješteni u zakonskom roku.

Prijave s potrebnim dokumentima dostaviti na adresu: OSNOVNA ŠKOLA ZEMUNIK, 23222 Zemunik Donji , I. ulica br. 20 (za natječaj).

U Zemuniku, 2. listopada 2013.

Ravnateljica:

Tamara Narančić, v. r.