OBAVIJEST O PREDUPISU I UPISU U 1. RAZRED ZA ŠK.GOD. 2014./2015.
Autor: Jelena Mandić, 17. 12. 2013.

Obavijest roditeljima o predupisu i upisu u I. razred za školsku godinu 2014./2015.

OBAVIJEST RODITELJIMA O

PREDUPISU  I UPISU U I. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU GODINU 2014./2015.

Roditelji ( skrbnici) obavezni su obaviti predupis svoje djece na temelju prebivališta, odnosno prijavljenog boravišta u I. razred u vremenu od 20.siječnja do 24.siječnja 2014. godine.

Za djecu koja će šest(6) godina navršiti između 1.travnja i 31.kolovoza 2014. godine roditelji (skrbnici) mogu, ako to žele, podnijeti zahtjev za prijevremeni upis u prvi razred, uz koji će priložiti presliku rodnog lista djeteta i presliku osobne iskaznice roditelja( skrbnika), najkasnije do 24.siječnja 2014. godine, Uredu državne uprave, Službi za društvene djelatnosti ( Ulica Josipa Jurja Strossmayera 20).

Obrazac zahtjeva za prijevremeni upis kao i odgodu upisa može se dobiti u Uredu državne uprave, Službi za društvene djelatnosti ili na web stranicama Ureda ( na linku obavijesti i izvješća) ili u Školi.

Mole se roditelji da na predupisu donesu adresu stanovanja-prebivališta-boravišta i  OIB djeteta.

Upis  u I. razred osnovne škole za školsku godinu 2014./2015. obavit će se od 9.lipnja do 13.lipnja 2014. godine.

U Zemuniku, 17.prosinca 2013.godine                                            Pedagog:

Zvjezdana Nimac