Obavijest o organizaciji nastave od 12. travnja 2021. do 25. travnja 2021.
Autor: Administrator , 8. 4. 2021.

S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju te uz suglasnost Stožera civilne zaštite Zadarske županije, nastava će se održati:

• po A modelu za učenike razredne nastave (od 1. do 4. razreda)
  • po C modelu za učenike predmetne nastave (od 5. do 8. razreda), nastava na daljinu-online

Učenici predmetne nastave pratit će nastavu na daljinu-online (preko Teams kanala svog razreda) u realnom vremenu.

Online nastava će se održavati u realnom vremenu, odnosno svi učenici dužni su biti u svojim virtualnim učionicama (Teams) u vremenu kada prema rasporedu imaju nastavu i s učiteljem mogu online komunicirati isključivo samo u vrijeme kada je nastava iz tog predmeta.  Neprijavljivanje u virtualne učionice ili ne uključivanje u video poziv upisat će se u e-Dnevnik kao izostanak s nastave.